ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان بخرید، شهر دلیجان در جنوب شرقی استان مرکزی قرار داشته و به عنوان قطب نوعی عایق رطوبتی به نام ایزوگام در ایران شناخته میشود. همه مردم کشور با نام ایزوگام دلیجان آشنا هستند و تعداد زیادی از کارخانه ها و تولید کننده های ایزوگام کشور در این شهر قرار دارند.

قیمت ایزوگام دلیجان و عوامل تاثیر گذار بر آن

– یکی از عناصر و مواد اصلی تشکیل دهنده ایزوگام قیر میباشد و معمولا و به طور استاندارد در هر مترمربع ایزوگام حدودا 3 کیلوگرم قیر استفاده میشود که قیمت قیر نقش اصلی در تعیین قیمت ایزوگام را دارد. که در سال 99 قیمت قیر افزایش چند برابری نسبت به سال قبل داشته است.

–  دومین مواد استفاده شده در ایزوگام پلی استر و تیشو است که ماده صنعتی باعث ایجاد یک سطح قیری صاف میشود و مانع از ترک بردن و تکه شدن ایزوگام میشود و ضخامت آن پس از آغشته شدن به قیر بین 5/3 تا 4 میلیمتر میشود.

– سومین متریال پر مصرف در تولید ایزوگام فویل آلومینیومی است که در قیمت ایزوگام تاثیر زیادی دارد. با توجه به وارداتی بودن این مواد قیمت آن بسیار افزایش یافته که این افزایش قیمت در قیمت نهایی ایزوگام تاثیر زیادی گذاشته است. البته در ایزوگام ساده یا پودری از فویل استفاده نمیشود و قیمت آن ارزان تر است.

مزایای استفاده از ایزوگام دلیجان

  • مقاومت بالا در برابر سرما و گرما
  • مقاومت کششی خوب در برابر لرزش ها ساختمان
  • چسبندگی بالا و نصب راحت برای نصاب و نمایندگی نصب
  • ضمانت نامه معتبر 10 ساله کارخانه
  • بیمه نامه معتبر 5 ساله
  • عیب یابی و رفع عیب آسان در صورت بروز مشکل

مسیر پوش نمایندگی فروش و نصب ایزوگام دلیجان علاوه بر ضمانت 10 ساله، 2 سال ضمانت بیشتر و خدمات پس از نصب برای مشتریان دارد و ضمانت 12 سال اعطا میکند . در ضمن این نمایندگی آمادگی فروش و نصب ایزوگام در سراسر استان تهران و البرز و شهرهای این دو استان را دارد و نصب ایزوگام در سراسر این تهران و کرج یکسان و هزینه اضافه تری برای مشتریان و کارفرمایان ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *