قیمت ایزوگام با نصب ، لیست قیمت ایزوگام دلیجان

قیمت ایزوگام با نصب ، لیست قیمت ایزوگام دلیجان

قیمت ایزوگام با نصب + لیست قیمت ایزوگام دلیجان

قیمت ایزوگام با نصب برای بسیاری از افراد جامعه مهم است چرا که به دنبال قیمت مناسب و اقتصادی برای نصب ایزوگام برای پشت بام ، سرویس بهداشتی ، عایق کردن کف استخر ، ایزوگام سقف شیروانی و دیوار ها هستند.

لیست قیمت ایزوگام دلیجان

از عواملی که در هزینه نصب ایزوگام تاثیر دارد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

# شیب: در صورتی که پشت بام صاف باشد هزینه نصب ایزوگام کمتر از نصب ایزوگام در سقف های شیب دار همچون شیروانی است. همچنین وجود ناهمواری و دستگیر بودن پشت بام باعث بالا رفتن هزینه نصب میشود.

# متراژ: هر چقدر متراژ پشت بام بیشتر باشد هزینه اجرای ایزوگام پایین تر است. معمولا هزینه نصب ایزوگام برای متراژ بالای 100 متر مربع حداقل 35 هزار تومان و هزینه نصب ایزوگام هر متر مربع برای متراژ زیر 50 مترمربع 50 هزار تومان میباشد.

قیمت ایزوگام با نصب و اجرا

نکاتی که باید توجه داشته باشید: هزینه ایاب ذهاب و کلیه وسایل مورد نیاز برای نصب ایزوگام از جمله سیلندر گاز بر عهده نصاب ایزوگام و نمایندگی نصب میباشد در ضمن هزینه جا به جایی کولر بر عهده نصاب بوده و پس از نصب ایزوگام موظف است کولر را در جای خود قرار دهد، ولی نصب برزنت کولر بر عهده مشتری و کارفرما میباشد.

ایزوگام دو لایه فویلدار و بدون فویل و با وزن استاندارد 37 تا 40 کیلوگرم و ضخامت 3.5 تا 4 میلیمتر میباشد. پیشنهاد گروه مسیر پوش برای عایق کردن پشت بام استفاده از ایزوگام فویلدار است، چراکه این نوع ایزوگام دارای طول عمر بیشتری از ایزوگام ساده و بدون فویل میباشد و نور آفتاب را منعکس کرده و دیرتر پوشیده میشود.

برای گرفتن قیمت ایزوگام و هزینه نصب ایزوگام با مشاوران مسیر پوش تماس بگیرید.

  • شماره همراه : 09125086023
  • تلفن ثابت : 02186019084

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *