اجرای آسفالت

اجرای آسفالت با توجه به کاربرد و نوع آن، در هنگام برآورد قیمت، اعداد متفاوتی را نشان میدهد. اگر تصمیم بر استفاده از این پوشش ضد آب عالی برای مکان هایی مانند خیابان‌ها ، پشت بام ها و باند فرودگاه باشد، آسفالت گرم که بیشتر از 90 درصد مصالحی چون شن و ماسه دارد، استفاده میگردد و 10 درصد مابقی ماده سیاه رنگ روغنی و چسبناکی به نام قیر است که از مشتقات نفت میباشد.

البته در این میان باید توجه داشت قیری که برای رویه به کار میرود با توجه به اینکه در اصطکاک مداوم قرار خواهد گرفت و همچنین برف و یخبندان را تجربه خواهد نمود، نیاز به مقاومت بالایی دارد. لذا مقدار قیر بیشتر همراه با دانه های ریزتر میتواند این خواسته را تامین نماید.

در حالی که قیمت اجرای آسفالت برای استرسازی با توجه به اینکه قسمت رویه خوب باشد ، میتواند ارزانتر باشد ؛ اما تنها آسفالت گرم کاربرد ندارد.

قیمت آسفالت سرد برای کسانی که راهسازی می‌کنند اهمیت زیادی دارد ؛ زیرا قیمت این نوع آسفالت که در دمای معمولی از ترکیب قیر با مصالح ساختمانی ساخته میشود، نسبت به آسفالت گرم پایین تر است، لذا با توجه به طرح ها و محدودیت های ترافیکی میتواند، به عنوان رو سازی به خوبی استفاده گردد.

استعلام قیمت آسفالت

اگر به دنبال اجرا و استعلام قیمت آسفالت (آسفالت گرم ، آسفالت رویه (توپکا) ، آسفالت آستر ، آسفالت حفاظتی و آسفالت سرد) هستید گروه مسیر پوش مجری فروش و پخش آسفالت (دستی و مکانیزه) و نیز فروش و نصب انواع ایزوگام با 20 سال سابقه و رزومه عالی و درخشان در ارگان های دولتی و خصوصی در سراسر کشور آماده همکاری با شما عزیزان میباشد، کافی است با ما تماس بگیرید.

شماره تماس : 09125086023