فروش و نصب ایزوگام در سراسر کشور

فروش و نصب ایزوگام به عنوان یک عایق مقرون به صرفه در برابر رطوبت، هر روز بیشتر رونق میگیرد. ایزوگام عایقی است که از ترکیب قیر با محصولات پلی اتیلنی ساخته میشود و با توجه به مزایایی که دارد مورد توجه قرار گرفته است.

دلایلی که سبب شده ایزوگام مورد توجه قرار گیرد؛ در درجه اول نصب ساده آن است؛ یک مشعل و یک خمیر پرایمر برای نصب آن نیاز است. در رتبه دوم، طول عمر این عایق مورد توجه میباشد، به طور متوسط ایزوگام مرغوب 15 سال میتواند به خوبی وظیفه خود را انجام دهد.

در همین راستا باید گفت ایزوگامی مانند ایزوگام فویل دار با توجه به مقاومت در برابر انرژی خورشید، به میزان بسیار زیادی در مقایسه با پوشش سنتی مانند قیرگونی که در برابر انرژی خورشید پوسیده میشود، موید طول عمر بالای آن است. باید ذکر کرد که این عایق با توجه به نوع خود در پشت بامها، دیوارها و کف سرویس های بهداشتی قابل استفاده است.

قیمت ایزوگام (فروش + نصب)

اگر به دنبال گروهی مناسب جهت فروش و نصب هستید، گروه مسیر پوش مجری فروش و پخش آسفالت (دستی و مکانیزه) و نیز نماینده فروش و نصب ایزوگام دلیجان با 20 سال سابقه و رزومه عالی و درخشان در ارگان های دولتی و خصوصی در تهران ، کرج و شهرهای شمالی کشور آماده همکاری با شما عزیزان میباشد، کافی است با ما تماس بگیرید.

شماره تماس : 09125086023