محوطه سازی ، زیرسازی و جدول کاری

محوطه سازی و جدول کاری یکی از اصول اولیه شهرسازی در تمام دنیاست؛ هر محوطه ای در درجه اول، نیاز به جدول، جهت جمع آوری آب‌های سطحی و در درجه دوم نیاز به جداسازی خیابان‌ها برای عبور و مرور افراد پیاده و سواره و همچنین جداسازی خیابان‌های اصلی و فرعی دارد، لذا چنین خدماتی همیشه مورد توجه هستند.

محوطه سازی و جدول کاری با توجه به انجام عملیاتی مانند زیرسازی و روسازی و انواع اجرای جدول و همچنین سطح کار قیمت‌های متفاوتی دارد. به طوری که با وجود اینکه جداول معمولا با بتن های پیش ساخته شکل میگیرند؛ اما جداول متفاوتی را رقم میزنند که در  قیمت گذاری موثر است. در همین راستا میتوان به انواع جدول گذاری نهری، کتابی، تک جدول و کانیو که برای مسیرهای کوتاه معمولا استفاده میشود، اشاره نمود. لازم است بگوییم سطح کار در جدول گذاری به متر محاسبه میشود و هر چقدر مسیر طولانی تر باشد قیمت کاهش خواهد یافت.

استعلام قیمت محوطه سازی و جدول کاری

اگر به دنبال محوطه سازی و جدول کاری هستید، گروه مسیر پوش مجری کلیه عملیات راهسازی ، جدول گذاری ، کفپوش بتنی و پیاده رو سازی ، فروش و پخش آسفالت (دستی و مکانیزه) ، فروش و نصب انواع ایزوگام دلیجان با 20 سال سابقه و رزومه عالی و درخشان در ارگان های دولتی و خصوصی در تهران ، کرج و شهرهای شمالی کشور آماده همکاری با شما عزیزان میباشد، کافی است با ما تماس بگیرید.

شماره تماس : 09125086023