قیمت انواع آسفالت در تهران و کرج

لیست قیمت آسفالت ، (قیمت روز) انواع آسفالت مانند: آسفالت بیندر ، آسفالت توپکا 019 ، آسفالت توپکا 012 و نیز آسفالت پشت بامی با هزینه اجرا و زیرسازی در زیر بصورت کامل و آپدیت شده در اختیار شما قرار گرفته است.

شماره تماس : 09125086023
نوع آسفالت قیمت هر مترمربع آسفالت با اجرا
قیمت هرتن آسفالت درب کارخانه
آسفالت بیندر12 هزار تومان385 هزار تومان
آسفالت توپکا 01912.5 هزار تومان410 هزار تومان
آسفالت توپکا 01213 هزار تومان415 هزار تومان
آسفالت پشت بامی15 هزار تومان460 هزار تومان
# موارد بیشتر !
کرایه حمل هر تن آسفالت 30 هزار تومان
قیمت هر مترمربع زیرسازی شامل تسطیح ، رگلاژ و کوبیدن 6 هزار تومان میباشد. (متراژ بالای 500 مترمربع)

آسفالت بیندر

آسفالت بیندر یا همان آستر در زیر آسفالت توپکا قرار میگیرد که مصالح مورد نیاز برای آن، از سنگدانه های شکسته رودخانه یا کوه تهیه میشوند و از نظر دانه بندی درشت تر از لایه رویی آسفالت میباشد. این قشر در ضخامت های مشخص روی سطوح آماده شده، پخش میشود که البته بسته به ضخامت مورد نظر برای آسفالت و با توجه به اندازه دانه بندی مصالح، در یک لایه یا بیشتر اجرا میگردد. در واقع محاسبه و تشخیص مصالح و تعداد لایه این قشر آسفالت، براساس طراحی رویه یا آسفالت توپکا تعیین خواهد شد اما بطور کلی با سطح رویی کاملا متفاوت است.

آسفالت توپکا

آسفالت توپکا ، خارجی ترین لایه آسفالت و سطحی که محل عبور وسایل نقلیه است میباشد و ساختار آن متناسب با قرار گرفتن در فضای بیرونی است. از همین رو، دقت در تهیه مصالح این نوع آسفالت و نحوه اجرای آن از اهمیت بالایی برخوردار میباشد. چرا که همواره در تماس با انواع و اقسام ماشین آلات مختلف بوده و در صورت عدم برخورداری از استحکام بالا، خیلی زود تخریب و تغییر ظاهر میدهد.

آسفالت پشت بامی (توپکا 06)

آسفالت پشت بامی که به آسفالت دوبینه معروف است از مخلوط شن و ماسه با دانه بندی ریز و نرم از 0 تا 6 میلیمتر و قیر تشکیل شده است. در این نوع آسفالت مقدار قیر مصرفی بیشتر از انواع دیگر آسفالت می‌باشد. مصارف این نوع آسفالت علاوه بر پشت بامها در محوطه مدارس ، کف پارکینگ ، پیست های اسکیت استفاده میشود. البته لازم به ذکر است که بعضی کارخانه های آسفالت این نوع آسفالت را با دانه بندی 0 تا 8 میلیمتر تولید می‌کند و قالباً دو نوع است توپکا 06 و توپکا 08

برای دریافت لیست قیمت آسفالت (روز ) تماس بگیرید.