هزینه و قیمت ایزوگام

هزینه و قیمت ایزوگام

هزینه و قیمت ایزوگام چقدر است ؟

هزینه و قیمت ایزوگام : عوامل تاثیر گذار در قیمت ایزوگام موارد متعددی هستند: برند، تعداد لایه، پوشش خارجی، طرح پوشش و غیره که در این مقاله کوتاه قصد داریم به آنها بپردازیم و اشاره ای داشته باشیم به ایزوگام های استاندارد.

قیمت ایزوگام استاندارد در بازار پر از ایزوگام بی کیفیت زمانی اهمیت دارد که محصولاتی با  کیفیتی مشابه در دسترس باشد، لذا در گام دوم به قیمت پرداخته میشود. کیفیت ایزوگام بدین سبب اهمیت دارد که این عایق رطوبت در مکان های مهمی مانند پشت بام و پی ساختمان نصب میگردد.

نوع ایزوگام

هزینه و قیمت ایزوگام بر اساس نوع ایزوگام تولید شده متفاوت می‌باشد ایزوگام ساده یا پودری ارزانتر از ایزوگام فویلدار (روکش آلومینومی) می‌باشد. ایزوگام ساده برای عایق بندی پی ها ، عایق بندی کف و بدنه سرویس های بهداشتی و عایق بندی کف استخر استفاده می‌شود و بهتر است قبل از نصب زیر آن قیر کشیده شود و یا اینکه به جای قیر از پرایمر استفاده و زیر کار کشیده شود و پس از خشک شدن ایزوگام نصب شود.

ایزوگام فویلدار و دارای روکش آلومینیومی برای عایق بندی پشت بام ، دیوار و بدنه ساختمان استفاده می‌شود و مزایای زیادی دارد که در زیر به آن اشاره می‌کنیم:

1- نصب ایزوگام باعث کاهش مصرف انرژی می‌شود بطوری که ایزوگام بعنوان یک عایق عمل می‌کند و از خروج گرما و ورود سرما به محیط کار و یا محل زندگی جلوگیری می‌کند.

2- پس از نصب ایزوگام دیگر نیازی به پارو کردن برف و یا جارو نمودن آب پشت بام نیست و ایزوگام نصب شده عایقی مطمئن برای جلوگیری از ورود و نشت آب به سقف است.

پیشنهاد: حتما نصب ایزوگام را به نمایندگی های مجاز واگذار کنید و جنس اصلی را حتما از نمایندگی ها تهیه کنید.

مسیر پوش ، نمایندگی رسمی فروش و نصب ایزوگام های دلیجان در تهران و کرج

قیمت نصب ایزوگام

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر هزینه و قیمت ایزوگام ، اجرت نصب ایزوگام می‌باشد بطور مثال: اجرت نصب ایزوگام پشت بام کمتر از اجرت نصب ایزوگام سرویس می‌باشد.

نکته: در اغلب پشت بام ها کولر وجود دارد، باز کردن کولر ها به عهده اکیپ نصب می‌باشد که پس از نصب موظف هستند دوباره آن را در جای اولیه قرار دهند اما بستن مجدد برزنت به عهده مشتری و کارفرما می‌باشد.

برند ایزوگام

دومین عامل تاثیر گذار در هزینه و قیمت ایزوگام برند ایزوگام می‌باشد. هنگام نصب بهتر است، از نمایندگی خرید انجام شود تا خیال شما از اصل بودن ایزوگام راحت باشد. بهترین ایزوگام های موجود در بازار که دارای استاندارد و کیفیت عالی هستند به شرح ذیل می‌باشند:

1- ایزوگام سراپوش دلیجان کد 242

2- ایزوگام سپهرگستر دلیجان کد 125

3- ایزوگام بام گستر دلیجان کد 117

4- ایزوگام پشم شیشه دلیجان

گروه مسیر پوش ، ایزوگام نصب شده را به مدت 12 سال ضمانت و 5 سال بیمه میکند. ضمانت نصب ایزوگام ، کتبی و ممهور به مهر شرکت می‌باشد.

بیمه نامه

ایزوگام های درجه یک و با سابقه در ایران، کیفیت ایزوگام خود را به مدت 5 سال بیمه می‌کنند تا در صورت آبدهی سقف، پس از نصب، کارفرما از بیمه جبران خسارت نماید.

زیر سازی پشت بام

بعضی از پشت بام ها بدلیل ترک بردن آسفالت ، نیاز به زیر سازی و قیر کشی دارند که هزینه قیر کشی جدا و به هزینه و قیمت ایزوگام اضافه می‌شود.