قیمت انواع ایزوگام در بازار ایران

لیست قیمت ایزوگام (قیمت روز) انواع ایزوگام مانند: ایزوگام بام گستر دلیجان ، ایزوگام سپهر گستر دلیجان ، ایزوگام پشم شیشه دلیجان ، ایزوگام سراپوش دلیجان ، ایزوگام دریابام دلیجان ، ایزوگام سینا بام ، ایزوگام حفاظ بام ، ایزوگام مرجان بام ، ایزوگام شرق دلیجان ، ایزوگام جنت دلیجان ، ایزوگام بستر بام دلیجان و ایزوگام سایبان شرق با هزینه نصب و اجرا در زیر بصورت کامل و آپدیت شده در اختیار شما قرار گرفته است.

شماره تماس : 09125086023

ردیفنوع و برند ایزوگامقیمت هر مترمربع با نصب
1ایزوگام بام گستر دلیجان کد 117 39 هزار تومان
2ایزوگام سپهر گستر دلیجان کد 12535 هزار تومان
3ایزوگام پشم شیشه دلیجان 34 هزار تومان
4ایزوگام سراپوش دلیجان کد 24239 هزار تومان
5ایزوگام دریابام دلیجان35 هزار تومان
6ایزوگام سینا بام 39 هزار تومان
7ایزوگام حفاظ بام 39 هزار تومان
8ایزوگام مرجان بام 39 هزار تومان
9ایزوگام شرق دلیجان 37 هزار تومان
10ایزوگام جنت دلیجان 36.5 هزار تومان
11ایزوگام بستر بام دلیجان 35 هزار تومان
12ایزوگام سایبان شرق35 هزار تومان

قیمت ایزوگام ساده (پودری) هر مترمربع 500 تومان ارزانتر است.

ایزوگام بام گستر دلیجان

شرکت بام گستر دلیجان در سال 1375 با ظرفیت تولید چهار میلیون متر مربع عایق رطوبتی بام تاسیس گردید. در این راستا با استفاده از مجهز ترین آزمایشگاه های بررسی و کنترل کیفیت و به کارگیری بهترین نوع مواد اولیه ، با همکاری کارشناسان مجرب این رشته این شرکت توانسته است محصولت خود را با بهترین کیفیت مطابق با بهترین استانداردهای روز به بازار عرضه نماید.

ایزوگام سپهر گستر دلیجان

کارخانه ایزوگام سپهر گستر دلیجان یکی از بهترین و مشهورترین کارخانه های تولیدی ایزوگام در شهرستان دلیجان و همین طور ایران به شمار می آید. کارخانه ای که با تولید انواع عایق رطوبتی چهار لایه، دو لایه، فویل دار و ساده آن هم با بهترین کیفیت و با استفاده از دستگاه هایی پیشرفته جای خود را در دل مشتریان باز کرده است. باید ذکر کرد که تمامی پرسنل بکار گرفته شده در این مجموعه از ماهرترین نیروها بوده که همواره به دنبال ارائه باکیفیت ترین و برترین محصول هستند.

ایزوگام پشم شیشه دلیجان

کارخانه ایزوگام پشم شیشه دلیجان ، یکی از پنج شرکت تولیدکننده ایزوگام پشم شیشه در ایران میباشد که توانسته با عملکرد خوب در میان تولیدکنندگان این عرصه ، جزء برترین ها باشد. کارخانه ایزوگام پشم شیشه دلیجان ایران با استفاده هدفمند از کارمندان و مدیران متخصص توانسته محصولاتی را مطابق با استاندارد جهانی تولید کند و نیز باید بدانید که این کارخانه با اعطای نمایندگی در تهران و سراسر کشور ، جهت راحتی و سهولت دسترسی مشتری به آنها خدمات ارائه میکند.

ایزوگام سراپوش دلیجان

ایزوگام سراپوش دلیجان با گذشت زمان و پیشرفت های تکنولوژی در ضمینه عایق های رطوبتی پیشرفت های شایانی داشته است. این شرکت دارای مهندسین و متخصصین امور تولیدی و ساختمانی میباشد. تولیدات این شرکت با دستگاه های مجهز و طبق استاندارد جهانی، در آزمایشگاه شرکت پس از تایید و کنترل کیفیت به بازار عرضه میگردد.

ایزوگام سینا بام

شرکت ایزوگام سینا بام دلیجان از قدیمی ترین و بزرگترین تولید کنندگان عایق های رطوبتی میباشد و نیز یکی از اولین دارندگان نشان استاندارد ملی جهت تولید ایزوگام گرمسیر و سردسیر و ایزوگام H و ایزوگام C است، که با شبکه گسترده نمایندگی های فروش در سراسر کشور، درصد بالایی از نیازهای داخل و خارج کشور را تامین میکند.

ایزوگام سایبان شرق

شرکت ایزوگام سایبان شرق نیز همانند بزرگترین برند های کشور در سال های اخیر فعالیت های بسیار زیادی جهت فراهم کردن زیر ساخت های لازم برای تولید ایزوگام مرغوب و استاندارد داشته است. فراهم نمودن تکنولوژی روز دنیا در زمینه ی تولید ایزوگام مرغوب و پلیمری به انواع ماشین آلات و دستگاه های مجهز و جدیدی نیاز دارد که تهیه ی آن ها کاملا بصورت سفارشی است. از همین رو شرکت ایزوگام سایبان شرق نیز برای فراهم کردن تکنولوژی روز در زمینه ی تولید ایزوگام مرغوب با شرکت های خارجی قرارداد داشته و در حال حاضر نیز توانایی تولید انواع ایزوگام با کیفیت و استاندارد را مطابق با نیاز بازار های داخلی و خارجی دارد.

برای دریافت لیست قیمت ایزوگام (لحظه ای) تماس بگیرید.